درباره بهاران

مجموعه کشاورزی بهاران فعالیت خود را از سال 1389 با تاسیس فروشگاه در شهر شیراز به مدیریت مهندس رضا بوستانی در زمینه تامین و توزیع نهاده های کشاورزی  و همچنین مشاوره در زمینه کشتهای گلخانه ای آغاز نمود.

در طی این سالها تمام سعی و تلاشمان در مجموعه بهاران بر این بوده که کالاهای با کیفیت از برندهای معتبر را به دست کشاورزان ارزشمند این مرز و بوم برسانیم و در این راستا شعار ” بهاران گلچینی از بهترین‌ها ” را انتخاب نمودیم. همچنین با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب در عرصه کشاورزی و کشت‌های گلخانه ای و فضای باز توانسته‌ایم گام‌های مثبتی در زمینه بهبود شرایط تولید و افزایش عملکرد در بخش کشاورزی برداریم .

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین در دسترس بودن اینترنت در تمام نقاط کشور و حتی در دورترین روستاهای کشور عزیزمان و همچنین با توجه به اینکه خرید به روش‌های سنتی نیازمند صرف انرژی و اتلاف وقت  و استهلاک و… می باشد ، مجموعه بهاران تصمیم به تاسیس فروشگاه آنلاین بهاران نمود تا شما همراهان عزیز از دورترین نقاط کشور و با صرف کمترین هزینه بتوانند براحتی محصولات مورد نظر خود را در فروشگاه آنلاین انتخاب نموده و خریداری نمایند. همچنین به  پاس قدردانی از این اعتماد مجموعه بهاران تصمیم گرفت تا خریدهای بیشتر از 500 هزار تومان را به‌صورت رایگان، خدمت مشتریان عزیز ارسال نماید.

لطفا” در صورت داشتن هر گونه نظر یا پیشنهادی با ما تماس بگیرید یا از طریق ایمیل Info@baharanagri.com  نظرات خود را ارسال نمایید .

لیست مجوزها